Męskie portfele skórzane, czyli styl i szyk

Sushi w domu nie tylko w tradycyjny sposób.
28 stycznia, 2019
Czy dobry rower musi być drogi?
5 lipca, 2019

Męskie portfele skórzane, czyli styl i szyk

męski portfel skózane

Wielkimi krokami zbliża się dzień mężczyzny i wypadałoby zastanowić się, co by Go ucieszyło. Kolejny t-shirt? Czemu nie. Kolejne skarpety? Już gorzej – to możemy kupować codziennie. A może jego portfel ma już kilkanaście lat i nie nadaje się do użytku? Mężczyźni zwykle przyzwyczajają się do rzeczy i długo się z nimi nie rozstają, ale czasem warto namówić ich na coś nowego. I trwałego. Wystarczy odrobinę namówić i trzymać kciuki za swoje mocne argumenty, albo po prostu podarować nowy model i olśnić go świetnym wyborem tak, że nie będzie miał wątpliwości co do wyboru między starym, a nowym modelem.

Męski portfel skórzany – dlaczego warto?

Portfele męskie skórzane to coś ponadczasowego i każdy szanujący się facet taki portfel powinien mieć. Dobra naturalna skóra jest gwarancją długowieczności portfela, ale każdy w końcu się niszczy, a więc być może czas na zakup nowego!

Wybierając odpowiedni model najważniejszy jest gust obdarowywanego mężczyzny, ale jeśli chcemy, aby była to niespodzianka warto podpatrzyć na gadżety, które już ma. Kolor portfela powinien współgrać z takimi rzeczki jak pasek zegarka, czy okładka kalendarza. Wygląda to wtedy szykownie i elegancko. Istotną kwestią jest to, gdzie ten przedmiot jest noszony – jeśli w kieszeni to warto, żeby był mniejszy i najlepiej płaski. Jeśli portfel trzymany jest w torbie lub teczce powinien być duży.

Dobierając produkt zwróćmy uwagę na kształt i rodzaj zapięcia – tu też warto sprawdzić, jakie tego rodzaju rzeczy ma mężczyzna, którego chcemy obdarować. Zatrzask? Tak. Najbardziej popularny.

portfele skórzane męskie sklep

Szerokie możliwości

Jeśli prezent ma być wyjątkowy warto pokusić się o wygrawerowanie inicjałów bądź zdania lub słowa istotnego dla nas lub dla niego.

Skórzany portfel to zawsze dobry pomysł. Należy jednak pamiętać, aby skóra była naturalna, bo niestety sztuczna nie ma takiej trwałości i zdecydowanie traci na wyglądzie i po krótkim czasie nadaje się do wyrzucenia. Portfel z naturalnej skóry wyciera się, owszem, ale odpowiednio zadbany służy nam długie lata i dopasowuje się do nas i to pod kątem naszych kieszeni i pod kątem zawartości swojej zawartości.