Gadżety rowerowe

Sprzedaż pras krawędziowych
16 września, 2019
męska torba skórzana
Niezwykłe właściwości skóry naturalnej
5 grudnia, 2019

Gadżety rowerowe

Wśród najpopularniejszych gadżetów rowerowych możemy wyróżnić liczniki rowerowe bezprzewodowe. Jest to drobny gadżet, który pozwoli nam na śledzenie naszej ciężkiej pracy. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, które podsumują naszą przejażdżkę. Na rynku liczników rowerowych znajdziemy produkty proste, mało zaawansowane, z podstawowymi funkcjami, jak i zaawansowane dla użytkowników potrzebujących dodatkowych parametrów swojego treningu. Wybierając licznik należy zwrócić uwagę na jakość wykonania, funkcjonalność, prostotę obsługi oraz możliwość łatwego zapięcia na rowerze. Liczniki rowerowe nie są obowiązkowym wyposażeniem roweru, jednak w prosty i czytelny sposób ukażą nam trasę przejazdu, ilość spalonych kalorii, czas i tempo treningu.

Kolejnym ważnym elementem wyposażenia roweru są lampki rowerowe. W przeciwieństwie do licznika powinny znaleźć się w każdym rowerze zarówno z przodu jak i z tyłu. Zwiększają one nasze bezpieczeństwo na drodze. Dzięki lampkom inni użytkownicy ruchu drogowego widzą nas po zmroku, czujemy się bezpieczniej a także zyskujemy znakomitą widoczność, nie obciążając naszego roweru, w przeciwieństwie do popularnego dynama.
Na rynku akcesoriów rowerowych znajdziemy lampki o różnych parametrach a także w różnych przedziałach finansowych. Najlepiej wybrać lampki rowerowe odporne na działanie wody, o wysokiej wydajności, z solidnymi zaczepami. Nie zapominajmy o dobrych bateriach zasilających lampki.

Oprócz lampek na dłuższe trasy warto zabrać ze sobą bidon z wodą lub elektrolitami. Bidony produkowane są w różnych rozmiarach oraz o różnych mocowaniach. Warto wybrać model z uszczelnionym ustnikiem, wykonany z nietoksycznych materiałów.

Wybierając się na dłuższe trasy, możemy pokusić się o zakup odpowiedniej odzieży. Odzież ta jest bardzo wygodna oraz szybko schnie. Możemy również zakupić odzież termoaktywną czy buty rowerowe na zatrzaski.
Nie zapominajmy o bezpieczeństwie i zaopatrzmy się w dobrej jakości kask rowerowy.

Wszystkie te akcesoria uprzyjemnią nam jazdę a także sprawią, że trening będzie bezpieczny.